Cyberpunk 2077
نقشه‌ی عنوان Cyberpunk 2077 فاش شد
مهر ۱۴, ۱۳۹۹
فهرست تروفی‌های بازی Air Hockey
مهر ۱۴, ۱۳۹۹

اطلاعاتی در مورد سیستم Cross-Save بازی Baldur’s Gate 3 منتشر شد

Baldur’s Gate 3

توسعه‌دهندگان بازی Baldur’s Gate 3 قرار است به زودی حالت دسترسی زودهنگام این اثر را در دسترس علاقه‌مندان قرار دهند و با نزدیک شدن به تاریخ مقرر، بازی‌بازان می‌توانند بار دیگر به تجربه‌ی نسخه‌ی سوم از سری نقش‌آفرینی و اکشن Baldur’s Gate بپردازند.

تاکنون تاریخ عرضه‌ و دسترسی به بازی فانتزی Baldur’s Gate 3 با تاخیرهای متعددی همراه بوده است. حال به نظر می‌رسد که استودیوی لارین (Larian Studios) قصد دارد از سیستم جدید و پیشرفته‌ی Cross-Save استفاده کند تا بازی‌بازان بتوانند پیشرفت‌های خود را در بازی Baldur’s Gate 3 ذخیره کرده و برروی پلتفرم‌های مختلف آن را بارگذاری نمایند تا از این طریق در وقت و انرژی افراد صرفه‌جویی شود.

استودیوی لارین بارها اعلام کرده است که بازی در حال توسعه‌ی Baldur’s Gate 3 عنوانی بزرگتر و گسترده‌تر از نسخه‌های قبلی خواهد بود و این استودیو قصد دارد این موضوع را در حالت دسترسی زودهنگام آن به علاقه‌مندان نشان دهد. استودیوی لارین پیش از این قیمت بازی را مشخص کرده و مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی آن را نیز به اشتراک گذاشته است. حال این توسعه‌دهنده که در حال آماده‌سازی نسخه‌ی اصلی و کامل بازی Baldur’s Gate 3 است، سیستم Cross-Save جدید خود را تحت عنوان Larian Account معرفی کرد که پیشرفت‌های بازی‌بازان را برای تمامی نسخه‌های آینده‌ی بازی ذخیره خواهد کرد تا بازی‌بازان بتوانند برروی تمامی پلتفرم‌ها و نسخه‌های مختلف عنوان Baldur’s Gate 3 همواره به میزان پیشرفت خود دسترسی داشته باشند.

عنوان Baldur’s Gate 3 در تاریخ ۱۵ مهر ماه ۱۳۹۹ (۶ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) به صورت دسترسی زودهنگام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی از طریق دو فروشگاه استیم (Steam) و جی‌او‌جی (GOG) و سرویس گوگل  استدیا در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟