تریلر جدید بازی Olija منتشر شد
تیر ۲۳, ۱۳۹۹
بازی Skater XL
فهرست تروفی‌های بازی Skater XL منتشر شد
تیر ۲۳, ۱۳۹۹

تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla فاش شد

بازی Assassin’s Creed Valhalla

رویداد Ubisoft Forward قرار است امشب برگزار شود و انتظار می‌رود شاهد نمایش برخی از عناوین جدید شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) باشیم. در همین حال، گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla در این رویداد نمایش داده خواهد شد. به‌تازگی پستی در اینستاگرام بخش ایتالیایی یوبی‌سافت منتشر شده که در آن به تاریخ انتشار این بازی اشاره شده است. البته این پست از گذشت دقایقی حذف شد.

بر اساس این اطلاعات، بازی Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ ۲۷ آبان‌ماه ۱۳۹۹ (۱۷ نوامبر ۲۰۲۰) عرضه خواهد شد. به نظر می‌رسد این تاریخ به نسخه‌های نسل هشتمی بازی اشاره دارد، چراکه تصویر منتشر شده مربوط به نسخه‌ی اکس‌باکس وان بوده است. به‌زودی اطلاعات بیشتری در خصوص نسخه‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس ارائه خواهد شد.

نکته‌ی جالب اینجاست که اگر این تاریخ انتشار صحیح باشد، بازی Assassin’s Creed Valhalla تنها در فاصله‌ی دو روز پیش از عرضه‌ی عنوان Cyberpunk 2077 منتشر می‌شود. در هر صورت به نظر می‌رسد تاریخ انتشار رسمی این بازی در رویداد Ubisoft Forward مشخص خواهد شد.

مراسم Ubisoft Forward در ساعت ۲۳:۳۰ امشب به وقت تهران آغاز خواهد شد. در این رویداد شاهد معرفی رسمی ششمین نسخه از سری بازی‌های Far Cry خواهیم بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 6 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟