Marvel’s Avengers
تریلر جدید عنوان Marvel’s Avengers به محتوای انحصاری کنسول‌های پلی‌اسیتشن اشاره دارد
مرداد ۱۸, ۱۳۹۹
بازی Tiny Racer
نقدها و نمرات بازی Tiny Racer
مرداد ۱۸, ۱۳۹۹

تریلر جدید Assassin’s Creed Valhalla به شخصیت مونث Eivor اختصاص دارد

Assassin’s Creed Valhalla

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) یک تریلر سینمایی جدید از بازی Assassin’s Creed Valhalla را به اشتراک گذاشته است. این تریلر جدید به شخصیت مونث Eivor و نسخه‌ی ریمیکس شده از موسیقی متن این بازی اختصاص دارد.

همان‌طور که اطلاع دارید، در Assassin’s Creed Valhalla همانند بازی Assassin’s Creed Odyssey می‌توانید جنسیت شخصیت اصلی بازی را انتخاب نمایید. با این حال، در طول روند بازی می‌توانید جنسیت شخصیت خود را تغییر دهید. همان‌طور که اشاره شد، تریلر جدید  Assassin’s Creed Valhalla شخصیت مونث Eivor و نسخه‌ی ریمیکس شده از موسیقی اصلی را نمایش می‌دهد. لازم به ذکر است این تریلر تقریباً همان تریلر معرفی این بازی محسوب می‌شود؛ با این تفاوت که به جای شخصیت مذکر، شخصیت مونث Eivor حضور دارد. در ادامه می‌توانید این تریلر سینمایی جدید را مشاهده کنید.

 

بازی Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۹ (۱۷ نوامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. نسخه‌ی نسل نهمی این بازی در تاریخی دیگر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس منتشر می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟