بازی Supermarket Shriek
تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی بازی Supermarket Shriek مشخص شد
مهر ۲, ۱۳۹۹
دانلود بازی تشکیلات Facility 47
دانلود بازی تشکیلات Facility 47 نسخه کرک شده GoldBerg
مهر ۲, ۱۳۹۹

تریلر زمان عرضه‌ی بازی ۱۳Sentinels: Aegis Rim منتشر شد

۱۳Sentinels

بدون شک ۱۳Sentinels: Aegis Rim یمی از عناوین مورد انتظاری بود که بالاخره امروز برروی کنسولی پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت و تا این جا رضایت بازی‌بازان زیادی را به همراه داشته است. در همین راستا، تریلر زمان عرضه‌ی این عنوان منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

۱۳Sentinels: Aegis Rim از سری آثار ماجراجویی، نقش‌آفرینی و داستان محور است که در آن سیزده داستان مختلف روایت می‌شود. در میانه‌های بازی، تمامی این داستان‌ها به هم مربوط می‌شود و شما با در دست داشتن کنترل کاراکترهای مختلف از یک دبیرستان باید آن را به بهترین شکل به پایان برسانید. بازی در محیطی مملو از ربات‌های غول‌پیکر در جریان است و این قضیه به هیجان آن می‌افزاید. ۱۳Sentinels: Aegis Rim ابتدا در کشور ژاپن در دسترس قرار گرفت و رضایت بسیاری از بازی‌بازان و دوست داران عناوین این سبک را هم جلب کرد. جالب است بدانید که این عنوان توانست متای ۸۷ را از آن خود کند که برای مشاهده‌ی نقدها و نمرات آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. دو شرکت وانیل‌اویر (Vanillaware) و آتلوس (Atlus) نیز به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

تیم سازنده همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، بازی ۱۳Sentinels: Aegis Rim را برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار داد. در پایان می‌توانید تریلر زمان عرضه‌ی این عنوان دوست داشتنی را تماشا و دریافت کنید.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + نوزده =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟