بازی Darkestville Castle
نقد و بررسی بازی Darkestville Castle
مرداد ۲۸, ۱۳۹۹
Baldur’s Gate 3
تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی دسترسی زودهنگام Baldur’s Gate 3 مشخص شد + سیستم مورد نیاز
مرداد ۲۸, ۱۳۹۹

تریلری از ۱۶ دقیقه‌ی ابتدایی گیم‌پلی بازی Rogue Legacy 2 منتشر شد

گیم‌پلی بازی Rogue Legacy 2

به تازگی استودیوی سلار در گیمز (Cellar Door Games) توسعه‌دهنده‌ی عنوان Rogue Legacy 2 اعلام کرد که قرار است به زودی این بازی نقش‌آفرینی و پلتفرمر برروی دو فروشگاه استیم (Steam) و اپیک گیمز (Epic Games) به صورت دسترسی زود هنگام در دسترس بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گیرد. این استودیو برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان با گیم‌پلی و مکانیسم‌های مختلف آن که عمدتا بر دویدن و ضربه زدن بر دشمنان پیاده‌سازی شده‌ است، ویدئویی از ۱۶ دقیقه‌ی نخست آن منتشر کرد.

با توجه به اطلاعات منتشر شده و نمایش‌های بازی Rogue Legacy 2 به صورت واضح مشخص است که این عنوان از نظر هزینه و مقیاس برای استودیوی سلار در گیمز یک قدم بزرگ رو به جلو و پیشرفت به شمار می‌آید و آن‌ها هم‌اکنون برای دریافت بازخورد بازی‌بازان اقدام به عرضه‌ی نسخه‌ی دسترسی زود هنگام بازی کرده‌اند تا کیفیت نهایی پروژه‌ی خود را تا حد ممکن ارتقا دهند. البته این نسخه از بازی Rogue Legacy 2 قرار بود در ماه ژوئیه امسال منتشر شود اما شرکت توسعه‌دهنده‌ عرضه‌ی آن را به تاخیر انداخت تا بتواند برای تجربه‌کنندگان این نسخه محتوای بیشتر، پایداری کیفی بهتر و برخی موارد دیگر را اضافه نماید. همچنین طبق اطلاعات منتشر شده توسط استودیوی سلار در گیمز مشخص شد که نسخه‌ی دسترسی زود هنگام بازی Rogue Legacy 2 دارای ۲ مرحله‌ی بزرگ، ۴ کلاس از قهرمانان منحصر به فرد، ۳۵ توانایی ویژه‌ی هر شخصیت به همراه ۲۵ مهارت خواهد بود که البته برای برخی از این موارد ارتقاهایی در نظر گرفته شده است.

علاوه بر موارد ذکر شده، مشخص گردید که پنج مجموعه از ست تجهیزات به همراه ۱۲ نوع دشمن منحصر به فرد و یک باس‌فایت قدرتمند نیز در این نسخه از بازی برای تجربه‌کنندگان وجود داشته باشد. طبق اطلاعات قبلی، عنوان Rogue Legacy 2 قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود و پیش از آن به مدت تقریبا یک سال در حالت دسترسی اولیه باقی بماند. در پایان شما می‌توانید تریلر ۱۶ دقیقه‌ی ابتدایی این عنوان را در زیر مشاهده نمایید:

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هفت =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟