بازی Mad Rat Dead
دومین تریلر از بازی Mad Rat Dead منتشر شد
شهریور ۱۶, ۱۳۹۹
عکس بازی مافیا
دانلود عکس بازی مافیا با کیفیت فول اچ دی
شهریور ۱۶, ۱۳۹۹

صفحات مربوط به بازی‌های کنسول پلی‌استیشن ۵ در و‌ب‌سایت پلی‌استیشن راه‌اندازی شدند

بازی‌های کنسول پلی‌استیشن ۵

با نزدیک شدن به زمان انتشار کنسول نسل نهمی شرکت سونی یعنی پلی‌استیشن ۵، به نظر می‌رسد این کمپانی در حال آماده سازی کمپین‌های تبلیغاتی خود، برای یک شروع پر قدرت در تعطیلات سال ۲۰۲۰ است. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی به اطلاعاتی که به تازگی در رابطه با این موضوع منتشر شده است، داشته باشیم.

کمتر از سه ماه تا انتشار کنسول‌ نسل نهمی شرکت سونی فاصله داریم و به همین دلیل شرکت سونی چند روزی است که کمپین‌های تبلیغاتی کنسول پلی‌استیشن ۵ را راه‌اندازی کرده است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به تبلیغات تلویزیونی گسترده‌ای اشاره کرد که این روزها در حال پخش هستند.

حال به تازگی شرکت سونی صفحاتی را برای تعدادی از بازی‌هایی که قرار است برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر شوند، از جمله Assassin’s Creed Valhalla Godfall ،Resident Evil Village و Yakuza: Like a Dragon در و‌ب‌سایت پلی‌استیشن ایجاد کرده است که شامل اطلاعاتی در رابطه با عناوین مذکور می‌شود، اما با توجه به صفحات مشابهی که هم‌اکنون برای برخی از بازی‌ها وجود دارد، انتظار می‌رود به زودی لینک پیش‌خرید بازی‌های پلی‌استیشن ۵ به این صفحات اضافه شود.

اگرچه با وجود فاصله‌ی کمی که تا زمان انتشار کنسول نسل نهمی شرکت سونی باقی مانده است، همچنان بازی‌بازان سراسر جهان از اطلاعات بسیار مهمی همچون قیمت و تاریخ انتشار کنسول پلی‌استیشن ۵ ناآگاه هستند، اما با توجه به صفحات جدیدی که در وب‌سایت پلی‌استیشن در رابطه با بازی‌های کنسول پلی‌استیشن ۵ ایجاد شده است و با توجه به کمپین‌های تبلیغاتی گسترده‌ی شرکت سونی، این احتمال وجود دارد که طی چند روز آینده شاهد انتشار اطلاعات بسیار مهمی از سوی کمپانی سونی در رابطه با این موضوع باشیم.

همچنین با توجه به شایعاتی که مدتی قبل منتشر شد، انتظار می‌رود شرکت سونی در اواسط ماه سپتامبر دومین رویداد مختص به کنسول پلی‌استیشن ۵ را برگزار کرده و در کنار نمایش بازی‌های جدید، قیمت و تاریخ دقیق عرضه‌ی جهانی کنسول پلی‌استیشن ۵ را مشخص کند.

با توجه به اطلاعاتی که تا کنون شرکت سونی منتشر کرده است، انتظار می‌رود کنسول پلی‌استیشن ۵ در تعطیلات سال ۲۰۲۰ (آبان-آذر ۱۳۹۹) به بازارهای جهانی عرضه شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 18 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟