دانلود بازی اندروید Mergical
دانلود بازی اندروید Mergical
مهر ۱۰, ۱۳۹۹
بازی Amnesia: Rebirth
اولین تریلر از گیم‌پلی بازی Amnesia: Rebirth منتشر شد
مهر ۱۰, ۱۳۹۹

تاریخ برقراری قابلیت کراس‌پلی بازی Apex Legends مشخص شد

بازی Apex Legends

به گفته‌ی استودیوی ریسپاون، به‌روزرسانی جدید بازی Apex Legends که چند روز آینده منتشر می‌شود، فاز بتا قابلیت کراس‌پلی را بین رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ برقرار می‌کند. برای جزئیات بیشتر همراه ما باشید.

در فاز بتا کراس‌پلی که روز ۱۵ مهر ۱۳۹۹ (۶ اکتبر ۲۰۲۰) به Apex Legends اضافه می‌شود، بازی‌بازان به‌طور کامل به ویژگی‌های کراس‌پلی دسترسی دارند و ریسپاون (Respawn) در این مدت، برای بهبود این قابلیت، به ارزیابی و بازخوردگیری از هواداران می‌پردازد. با کراس‌پلی، بازی‌بازان می‌توانند برروی تمامی پلتفرم‌های فعلی با یکدیگر بازی کنند. همچنین، این قابلیت به‌صورت پیش‌فرض فعال خواهد بود.

برای اضافه کردن دوستان خود، تنها کافی است که به منوی Friends بروید، برروی گزینه‌ی Find Friend کلیک کنید و اسم دوست خود را جستجو کنید و درخواست دوستی ارسال کنید. کاربر مورد نظر می‌تواند این درخواست را قبول، رد یا بلاک کند. بلاک‌کردن درخواست دوستی نه تنها درخواست را رد می‌کند، بلکه جلوی دریافت درخواست‌ها از طرف مقابل در آینده را نیز می‌گیرد. آنبلاک کردن کاربران از منوی Find Friends انجام می‌گیرد.

وقتی که درخواست دوستی پذیرفته می‌شود، شما می‌توانید یکدیگر را در منوی Friends به بازی خود دعوت کنید. در حالت کراس‌پلتفرم، دعوت به بازی در صفحه‌ی لابی نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید آن را بپذیرید. اعلان‌های دعوت که از پلتفرم یکسان فرستاده شده‌اند همچنان به مانند قبل نمایش داده خواهد شد. بازی‌بازان حین تجربه‌ی بازی به‌صورت کراس‌پلی می‌توانند داخل بازی با یکدیگر صحبت کنند. در حالت کراس‌پلی Apex Legends، فعلاً پیشرفت شما در بازی (Cross-progression) بین پلتفرم‌های مختلف همگام‌سازی نخواهد شد.

عنوان Apex Legends به‌صورت رایگان برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل تجربه است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نه =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟