بازی Microsoft Flight Simulator
تصاویر تازه‌ای از بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد
اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۹
بازی واقعیت مجازی Spark of Light
دانلود بازی واقعیت مجازی Spark of Light
اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۹

نقدها و نمرات بازی SnowRunner منتشر شد

نمرات بازی SnowRunner

با گذشت چند روز از انتشار بازی SnowRunner، حالا نقدها و نمرات آن در دسترس قرار گرفته‌اند. در ادامه به بررسی نظرات منتقدان می‌پردازیم.

بازی SnowRunner شما را پشت فرمان خودروهای قدرتمندی قرار می‌دهد تا محیط‌های بزرگ و سرسخت بازی را به چالش بکشید. این محیط‌ها با پیشرفته‌ترین فناوری شبیه‌سازی ساخته شده‌اند. در طول بازی می‌توانید با ۴۰ خودروی متفاوت از خودروسازان واقعی، به گشت و گذار بپردازید. در بازی قراردادها و ماموریت‌هایی هم دریافت می‌کنید که طی آنها باید بر گل، آب‌های روان، برف و دریاچه‌های یخ زده غلبه کنید. در بازی SnowRunner می‌توانید خودروهای خود را به‌روزرسانی‌ کرده و به کمک لوازم جانبی مثل خروجی اگزوز برای عبور از آب‌ و زنجیر چرخ برای شرایط برفی، آن‌ها را ارتقا دهید. در ضمن علاوه بر حالت تک نفره، می‌توانید تا سقف ۴ نفر به صورت Co-Op این عنوان را تجربه کنید.

PlayStation Universe 8.5/10

بازی SnowRunner، یک جهش بزرگ نسبت به عناوین MudRunner بوده و در عین حال به خودی خود کاملا راضی کننده است. در ساخت بازی تمرکز بیشتری روی نبرد سخت انسان، ماشین و طبیعت قرار گرفته است؛ که نتیجه‌ی آن یک شبیه‌ساز رانندگی لذت بخش شده که با بازی‌های دیگر این سبک متفاوت است.

IGN 8/10

SnowRunner یک تجربه‌ی جدی، بسیار فنی و نیازمند مهارت و زمان‌گیر از رانندگی با خودروهای سنگین است. سبک خاص و البته سخت حرکت در خارج جاده‌ی بازی، بسیار اعتیاد آور، عمیق و با ارزش است. معمولا شاهد یک بازی شبیه‌ساز خوب با روند کند نیستیم که بازی‌باز را گیج نکند؛ یا سعی در فروش یک ژاکت ۲۰۰۰ دلاری به شما نداشته باشد؛ اما SnowRunner از این قاعده پیروی نمی‌کند.

Hardcore Gamer 8/10

SnowRunner چند تغییر در گوشه و کنارش دارد و در مجموع یک بازی عالی در سبک اکتشاف با رانندگی بی‌رحمانه است. نقشه‌های بازی به زیبایی طراحی شده‌اند و بزرگ‌تر از آنچه که هستند به نظر می‌رسند و سراسر آن‌ها مناظر بسیار زیبایی به چشم می‌آیند و اهداف زیادی برای دنبال کردن وجود دارد. برای عادت کردن به روند کند رانندگی کمی زمان لازم است؛ اما طرفداران اصلی بازی قبلا از این مرحله عبور کرده‌اند. تازه واردها هم با تجربه‌ی بازی از تلاش برای عبور از باتلاق‌ها یا تکه‌های یخ یک رودخانه، احساس رضایت خواهند داشت.

Push Square 7/10

سرعت بسیار کم SnowRunner به مذاق همه خوش نمی‌آید؛ اما این شبیه‌ساز حمل و نقل، زمین‌های عادی را تبدیل به دشمنی می‌کند که باید آن را رام کنید. در این بازی، سفر و مسیری که طی می‌کنید از هدف و مقصد نهایی مهم‌تر است. در این زمینه SnowRunner بی‌همتا بوده و در مقایسه با اکثر بازی‌های جهان باز، بسیار ارزشمند است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 1 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟