Dungeon of the Endless
تاریخ انتشار Dungeon of the Endless برای کنسول‌ها مشخص شد
فروردین ۲۳, ۱۳۹۹
معرفی بازی Just Cause 3
معرفی بازی Just Cause 3
فروردین ۲۳, ۱۳۹۹

موسیقی‌های متن بازی Horizon Zero Down

بازی Horizon Zero Down

سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی ایکس باکس سنتر؛ امیدوارم حالتان خوب باشد. در اولین روزهای بهاری بار دیگر با بخش «موسیقی‌» همراه شما هستیم. به مانند گذشته، در این بخش سعی داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. در جدیدترین قسمت، به سراغ موسیقی‌های بازی محبوب Horizon Zero Down رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

موسیقی عنصری است که می‌تواند به جهات مختلفی در یک بازی ویدئویی تاثیرگذار باشد. هنگامی که شما به موسیقی‌های یک بازی گوش می‌دهید، اولین نکته‌ای که مد نظر شما قرار می‌گیرد این است که موسیقی ساخته شده تا چه میزان با اتمسفر بازی، مراحل و گیم‌پلی آن همخوانی دارد. بسیاری از بازی‌های ویدئویی در این زمینه بسیار موفق عمل کرده و موسیقی‌های طراحی شده برای آن‌ها از همخوانی بالایی برخوردار هستند. اما در این میان بازی‌های دیگری نیز وجود دارند که در ارتباط با موسیقی چیزی بیشتر از یک همخوانی ساده را ارائه می‌دهند. موسیقی‌هایی که حتی اگر شما مشغول تجربه‌ی بازی مورد نظر نباشید، به خوبی شما را غرق در رویا کرده و به گونه‌ای تک تک لحظات بازی جلوی چشمان شما جولان می‌دهند که گویی انگار هم‌زمان با گوش دادن به موسیقی، در حال تجربه‌ی بازی مورد نظر هستید. متاسفانه تعداد بازی‌های ویدئویی که دارای چنین موسیقی‌هایی باشند، شاید به تعداد انگشتان یک دست هم نرسد اما بدون شک می‌توان گفت بازی Horizon Zero Down در زمره‌ی چنین بازی‌هایی قرار می‌گیرد و موسیقی‌های آن به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با اتمسفر بازی، گیم‌پلی، داستان و تک تک لحظات بازی همخوانی بالایی داشته و در کنار موارد دیگر باعث شده تا Horizon Zero Down به یک تجربه‌ی شگفت انگیز مبدل شود.

بر همین اساس این هفته به سراغ موسیقی‌های بازی Horizon Zero Down رفته و شما می‌توانید موسیقی‌های این بازی به همراه موسیقی‌های بسته الحاقی Frozen Wilds را از طریق لینک‌های فرار داده شده دریافت کنید.

 

موسیقی‌های متن بازی Horizon Zero Down 5

 

دانلود موسیقی‌های متن بازی Horizon Zero Down با کیفیت MP3

 

DOWNLOAD MP3

 

دانلود موسیقی‌های متن بسته الحاقی The Frozen Wilds با کیفیت FLAC

 

دانلود موسیقی‌های متن بسته الحاقی The Frozen Wilds با کیفیت MP3دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 3 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟