نقد و بررسی بازی DOOM Eternal
نقد و بررسی بازی DOOM Eternal
فروردین ۶, ۱۳۹۹
تشخیص دسته اصلی ps4
تشخیص دسته اصلی ps4 از دسته تقلبی ps4
فروردین ۶, ۱۳۹۹

معرفی بازی Forza Horizon 3

بازی Forza Horizon 3

سبک بازی

اتومبیلرانی,مسابقه ای

 قابلیت اجرا بر روی

 Xbox One  PC

تاریخ انتشار بازی

September 23 , 2016

 توسعه دهندگان بازی

Playground Games

 منتشر کنندگان بازی

Microsoft Studios

موتور بازی سازی

سن مجاز

+۱۰

مدهای بازی

Single-player, Multiplayer

 

معرفی بازی Forza Horizon 3

 

Forza Horizon 3 بازی مسابقه ای محیط باز ساخت Playground Games است که توسط Microsoft Studios برای پلتفرم های Xbox One و Windows منتشر شده است. این بازی دارای قابلیت Cross Platform (رقابت آنلاین همزمان از پلتفرم های مختلف) است. نسخه ی نهایی این بازی ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۶ منتشر شد.
این بازی سومین نسخه از سری Forza Horizon و نهمین نسخه از سری Forza است. همانند بازی های قبلی این سری، Turn 10 Studios به Playground Games در ساخت بازی کمک کرده است.
در ۱۳ دسامبر ۲۰۱۶، Expansion جدیدی به این بازی به نام Blizzard Mountain اضافه شده که امکان رانندگی در برف و پادشاه کوهستان شدن را به بازیکنان می دهد.
محیط بازی Forza Horizon 3 در استرالیا واقع شده است. نقشه ی بازی دو برابر Forza Horizon 2 وسعت دارد و شامل محل هایی مانند Surfers Paradise، Byron Bat، Yarra Valley و Outback است.
این بازی قسمت مرحله ای ۴ نفره ای دارد که بازیکنان در آن با هم همکاری می کند.
مجموع ۳۵۰ ماشین در بازی در اختیار بازیکنان است که بیشترین تعداد ماشین در بین تمام بازی های Horizon است.

Forza Horizon 3
در حالی که در بازی های Horizon قبلی بازیکن نقش یک مسابقه دهنده در فستیوال Horizon را داشت، اکنون بازیکن خود کارگردان این فستیوال است و وظیفه ی او برگزار کردن بزرگ ترین فستیوال در جهان است.
به عنوان کارگردان، بازیکن می تواند مسابقه دهنده استخدام یا اخراج کند و همچنین مسابقات مختلف را سازماندهی کند.
بازیکن می تواند استایل کاراکتر خود را شخصی سازی کند، ماشین ها را نیز با طرح و رنگ و ارتقا های مختلف می توان شخصی سازی کرد.
از جنبه های دیگر بازی می توان به Barn Finds و Auction House اشاره کرد. Barn Find ها مکان هایی هستند که در آن بازیکن اطلاعات Barn Find Notice دریافت می کند و به جست و جوی آن ها می رود، Auction House جایی است که بازیکنان می توانند ماشین هایشان را به مزایده بگذارند.
از امکانت دیگر می توان به free roam و استفاده از فناوری Drivatar که درنسخه های Forza Horizon قبلی وجود داشت بر روی Xbox One اشاره کرد.
در تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۱۶، Turn 10 و Playground Games از Expansion جدید برفی خود رونمایی کردند. بازیکنانی که این Expansion را خریداری کنند Blizzard Mountain DLC را به همراه Expansion دیگری که هنوز معرفی نشده دریافت خواهند کرد، بازیکنان همچنین می توانند بسته را جداگانه از Microsoft Store خریداری کنند.
این بازی ۱۳ ژوئن ۲۰۱۶ در میان توضیحات میکروسافت برای ایکس باکس در E3 معرفی شد و در ۲۷ سمتامبر ۲۰۱۶ منتشر شد. دارندگان نسخه ی نهایی این بازی، ۶ بسته ی ماشین و دسترسی به ماشین ها و رویداد های Excelusive را نیز دریافت کردند.
ماشین های Cover این بازی Lamborghini Centenario و ۲۰۱۷ Ford f-150 Raptor هستند. این بازی همچنین از موسیقی Groove برای Soundtrack های خود بهره می برد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 4 =

https://www.xboxcenter.ir/
شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟