The Walking Fish 2
دانلود بازی The Walking Fish 2: Final Frontier – PLAZA
خرداد ۱۴, ۱۳۹۹
Skelattack
بازی جدید شرکت کونامی با نام Skelattack منتشر شد
خرداد ۱۴, ۱۳۹۹

ماد Rocket jumping برای بازی Doom Eternal منتشر شد

ماد Rocket jumping

به تازگی قابلیتی که در بین هواداران سرسخت بازی‌های Doom و Quake بسیار محبوب است، توسط یک ماد (Mod) به بازی Doom Eternal اضافه شده است.

ماد جدید بازی Doom Eternal توسط مادسازی به نام Negate The Stars ساخته شده است. این ماد قابلیت پرش توسط موشک‌انداز که به Rocket Jumping معروف است را به بازی اضافه می‌کند.

اگر از Rocket Jumping چیزی نشنیده‌اید، باید بگویم که تعریف آن استفاده از انفجار موشک‌انداز برای پرتاب شدن به بالا است. هدف این کار، رسیدن به ارتفاعی است که در حالت عادی نمی‌توان به آن رسید.

این ماد در ۳ نسخه عرضه شده است. نسخه‌ی اول به صورت کامل آسیب (Damage) موشک‌ها را حفظ می‌کند، نسخه‌ی دوم میزان آسیب را به نصف کاهش می‌دهد و نسخه‌ی سوم به طور کامل آسیب موشک‌ها را حذف می‌کند. نسخه‌ی سوم مناسب افراد تازه‌کار است که هنوز روش کار را بلد نیستند.

ماد ذکر شده، علاوه بر موارد گفته شده، آسیب‌های حاصل از خروج از محیط بازی (Out of Bounds Damage) را هم حذف می‌کند. به گفته‌ی مادساز، Doom Eternal مرزها و دیوارهای نامرئی بسیاری دارد و به این ترتیب محدودیت‌هایی اعمال کرده است. با حذف این محدودیت‌ها به راحتی می‌توانید از Rocket Jumping استفاده کرده و لذت ببرید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟