فهرست اچیومنت‌های بازی Maid of Sker
فهرست اچیومنت‌های بازی Maid of Sker منتشر شد
مرداد ۱۲, ۱۳۹۹
دانلود بازی کامپیوتر Triton Survival
دانلود بازی کامپیوتر Triton Survival نسخه Early Access
مرداد ۱۲, ۱۳۹۹

ماد جدید Halo خودروی Warthog را به یک لیموزین تبدیل می‌کند

ماد جدید Halo

تجربه‌ کنندگان مجموعه‌ی Halo: The Master Chief Collection بر روی رایانه‌های شخصی در هفته‌های گذشته، محتوای جذابی برای تجربه دریافت کرده‌اند. با اضافه شدن بازی ستایش‌ شده‌ی Halo 3 و هیجان‌هایی که پیرو Halo Inifinte وجود دارد، بازی ‌بازان برای زنده کردن خاطرات شکوهمند گذشته، دوباره شروع به بازی نقش جنگچوی مورد علاقه‌ی خود کرده‌اند. با این حال، بعضی از بازی‌بازان تصمیم گرفته‌اند خاطرات جدیدی در قالب مادهای عجیب برای خودروی Warthog نسخه‌ی اول هیلو بسازند.

خودروی Warthog که در اولین نسخه‌ی هیلو دیده‌ایم، اخیراً توجه زیادی به خود جلب کرده است. استودیوی ۳۴۳ Industries در کنار به‌روزرسانی‌ای که Halo 3 را به مجموعه‌ی Master Chief Collection اضافه کرد، پوسته‌هایی هم برای سلاح‌ها و خودرها در Halo: Combat Evolved قرار داد تا بازی‌بازان بتوانند warthog را شبیه خودروهای کلاسیک آمریکایی رؤیایی خود کنند.

یکی از مادسازان به اسم InfernoPlus البته ایده‌ی متفاوتی برای یکی از بهترین وسایل نقلیه‌ی سری هیلو دارد. او در یک ویدیو چند مدل مختلف از warthog‌ نشان می‌دهد که به آن Long Hog می‌گوید و سعی می‌کند صندلی‌های بیشتری به این خودرو اضافه کند.

ماد سازان به ‌نظر به‌خوبی درحال همراهی تجربه‌ کنندگان Halo هستند. در کنار این ماد جذاب خودرو، یک مادساز دیگر به نام parapara به‌تازگی یک ماد سوم‌شخص برای این بازی ساخته است.

تعهد بالای بازی‌بازان به فرنچایز Halo باوجود حواشی اخیر پیرو گرافیک Halo: Ininite، مسلماً خوشایند است. بااینکه آنچه از Halo Infinite مشاهده کردیم، یک دموی نسبتاً قدیمی از این بازی بود، بسیاری از بازی‌ بازان نگران آینده‌ی این بازی تیراندازی علمی-تخیلی شده‌اند. با این حال، اگر بازی‌بازان بتوانند از طریق مادها حمایت خود را نشان بدهند، شاید میراث این فرنچایز به‌ خوبی حفظ شود.

مجموعه‌ی Halo: The Master Chief Collection که شامل بازسازی نسخه‌های ۱ تا ۴ Halo می‌شود، برای رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان در دسترس است. تمامی این نسخه‌ها بر روی اکس‌باکس وان قابل تجربه‌اند اما نسخه‌ی رایانه‌های شخصی هنوز  Halo 3: ODST و Halo 4 را دریافت نکرده است. که در آینده به آن اضافه خواهند شد.

در پایین می‌توانید ویدیوی InfernoPlus از ماد جدیدش را تماشا کنید:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + دو =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟