بازی Blightbound معرفی شد
بازی Blightbound معرفی شد
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۹
بازی Zengeon
بازی Zengeon به‌زودی برروی کنسول‌ها عرضه خواهد شد
اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۹

ماد جدید بازی GTA V جلوه‌های بصری خیره‌کننده‌ای را نمایش می‌دهد

بازی GTA V

به‌تازگی یک گروه طراح ماد، یک ماد جدید را برای عنوان GTA V منتشر کرده‌اند که در آن گرافیک و جلوه‌های بصری این بازی به طرز خیره‌کننده‌ای بهبود یافته است. در همین راستا، این طراحان ماد تریلری از این ماد جدید را منتشر کرده‌اند.

حدود ۷ سال از انتشار عنوان GTA V می‌گذرد، اما این بازی همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده است. تاکنون مادهای مختلفی برای این بازی منتشر شده، اما به‌تازگی یک ماد گرافیکی جدید برای آن منتشر شده که در آن جلوه‌های بصری به طرز خارق‌العاده‌ای بهبود یافته‌اند. در همین حال، تریلر جدیدی از این ماد که Natural Vision Evolved نام دارد، منتشر شده است که در آن تغییرات جلوه‌های بصری صورت گرفته را نمایش می‌دهد. در ادامه می‌توانید تریلر این ماد جدید و منحصربه‌فرد را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

این ماد در حال حاضر در مراحل اولیه‌ی خود قرار دارد. در این ماد تغییراتی بسیاری در رنگ‌بندی محیط‌ها، آب‌وهوا، سیستم نورپردازی، بافت‌ها و مدل‌های ساختمان‌ها صورت گرفته است. ماد NaturalVision Evolved بازی GTA V در حال حاضر تنها برای اعضای وب‌سایت Patreon در دسترس قرار دارد و برای تجربه‌ی آن باید مبلغی را پرداخت نمایید. برای حمایت از خالقان این ماد و دریافت آن می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟