فهرست تروفی‌های بازی Pathfinder: Kingmaker
فهرست تروفی‌های بازی Pathfinder: Kingmaker منتشر شد
مرداد ۲۲, ۱۳۹۹
نقدها و نمرات بازی Willy Morgan
نقدها و نمرات بازی Willy Morgan
مرداد ۲۲, ۱۳۹۹

ظرفیت باتری کنترلر پلی‌استیشن ۵، دوال‌سنس، بسیار بیشتر از کنترلر پلی‌استیشن ۴ است

ظرفیت باتری کنترلر پلی‌استیشن ۵

بر اساس اطلاعات جدید منتشر شده از سوی یکی از منابع داخلی که به کنترلر دوال‌سنس دسترسی کوتاه مدت داشته است، باتری این کنترلر تقریباََ ۵۰ درصد ظرفیت بیشتری نسبت به دوال‌شاک ۴ دارد.

چندین تصویر جدید از دوال‌سنس، کنترلر پلی‌استیشن ۵، فاش شده است که البته این‌بار جزئیاتی از باتری این کنترلر را به نمایش می‌گذارد. با توجه به اطلاعات فاش شده، باتری کنترلر پلی‌استیشن ۵ مقدار ۱,۵۶۰ میلی‌آپر ظرفیت دارد در حالی که دوال‌شاک ۴، کنترلر پلی‌استیشن ۴، مقدار ۱,۰۰۰ میلی‌آپر ظرفیت داشت. به طور حتم این تفاوت باعث می‌شود کنترلر جدید برای مدت زمان بیشتری شارژ نگه دارد البته باید به این نکته توجه داشت که از طرفی تکنولوژی‌های اعمال شده برروی دوال‌سنس مانند تریگرهای انطباقی و بازخورد هاپتیک می‌توانند شارژ را سریع‌تر خالی کنند. احتمالاََ دلیل افزایش میزان ظرفیت باتری نیز همین تکنولوژی‌های جدید است.

در ادامه تصاویر منتشر شده از سوی منبع خبری مذکور را مشاهده می‌کنید. یکی از تصاویر میزان ظرفیت باتری را نشان می‌دهد.

نکته‌ی دیگری وجود دارد که می‌تواند عمر باتری‌های دوال‌سنس را بالاتر ببرد. کنترلر جدید پلی‌استیشن ۵ از سلول‌های ۴٫۲V استفاده می‌کند در حالی که دوال‌شاک ۴ از سلول‌های ۳٫۷V بهره می‌برد. این آپگرید به طور حتم تاثیر زیادی برروی کیفیت باتری و عمر آن خواهد داشت.

به طور حتم تا زمانی که خودمان کنترلر را آزمایش نکنیم چیزی قابل تایید نیست چرا که ساختار دو کنترلر به طور کامل فرق می‌کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟