فهرست تروفی‌های بازی Relicta
فهرست تروفی‌های بازی Relicta منتشر شد
مرداد ۱۹, ۱۳۹۹
بازی Horizon: Zero Dawn
نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Horizon: Zero Dawn همچنان دارای ایرادات فنی متعدد است
مرداد ۱۹, ۱۳۹۹

ویدئویی از نحوه‌ی صداگذاری بازی The Last of Us Part 2 منتشر شد

بازی The Last of Us Part 2

به تازگی فیلمی از مراحل صداگذاری بازی محبوب ناتی داگ (Naughty Dog) توسط مهندسان صدا منتشر شده است. در ادامه همراه ایکس باکس سنتر باشید.

بازی The Last of Us Part 2 از زمان انتشار بسیار مورد تحسین قرار گرفته است. جنبه‌های مختلفی در این بازی باعث موفقیت‌های آن شده است؛ جلوه‌های بصری خیره‌کننده، انیمیشن‌های روان و صداگذاری قوی. به عقیده‌ی برخی منتقدان، صداگذاری این عنوان محبوب جزو بهترین نمونه‌های تاریخ صنعت بازی است.

در فیلم منتشر شده، بخش‌های مختلفی از مراحل صداگذاری بازی گردآوری شده است. درضمن، تیم سازنده‌ی این فیلم، از آنتونی خیمنز (Anthony Jimenez)، یکی از اعضای بخش صداگذاری ناتی داگ، برای توضیحات روند کار کمک گرفته است. خیمنز روش تولید صدا برای زامبی‌های جهان بازی، برخورد تیر کمان به هدف و بسیاری دیگر از صداهای بازی را شرح داده است.

فیلم با نمایش دادن نحوه‌ی صداگذاری Shambler شروع می‌شود. خیمنز نشان می‌دهد که چگونه با زدن یک شیء فلزی مقابل میکروفون و اعمال تغییرات و اضافه کردن صدای خودش روی آن، صدای این دشمن بازی را ساخته است. نحوه‌ی تولید صدای منفجر شدن آن بسیار جالب است. تیم صدا با استفاده از میوه و وسایل دیگر، کار خود را پیش برده است.

در بخش‌های دیگری از فیلم، صداگذاری سلاح‌های بازی به نمایش گذاشته شده است. به نظر می‌رسد تولید صدای کمان کار زیادی برده باشد. برای این کار، از چوب، گل و ساز ویولن استفاده شده است. به علاوه مراحل ساخت صدای نفس کشیدن شخصیت‌ها و هماهنگ کردن آن با حالت جسمی آن‌ها هم نشن داده شده است.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟