بازی Eldest Souls
بازی Eldest Souls تاخیر خورد
شهریور ۲۴, ۱۳۹۹
دانلود بازی اندروید Idle Roller Coaster
دانلود بازی اندروید Idle Roller Coaster
شهریور ۲۴, ۱۳۹۹

انویدیا شرکت Arm را با قیمت ۴۰ میلیارد دلار خریداری کرد

شرکت Arm

چندی پیش انویدیا (Nvidia) شرکت آرم (Arm) را با قیمت ۴۰ میلیارد دلار از شرکت سافت‌بانک (SoftBank) خریداری کرد.

آقای جنسن هوآنگ (Jensen Huang)، پایه‌گذار و رئیس شرکت انویدیا در یک بیانیه‌ پیرامون این خرید گفت:

دفتر مرکزی شرکت آرم در همان مقر اصلی خود یعنی شهر کمبریج فعالیتش را ادامه می‌دهد. ما این پایگاه بزرگ را گسترش خواهیم داد و یک مرکز تحقیقاتی هوش مصنوعی (AI) جهانی را ایجاد می‌کنیم. ما از توسعه‌هایی پیرامون مراقبت‌های بهداشتی، زندگی روزمره، دانش، ربات‌ها، اتومبیل‌های راهنمایی خودکار و بسیاری دیگر رشته‌های مختلف انجام می‌دهیم. همچنین ما قصد دارید به جذب محققین و دانشمندان مختلف از انگلستان و سایر نقاط جهان بپردازیم تا کار‌های ساختار شکن این مقر تولید را حفظ کنند. انویدیا می‌خواهد به کمک پردازنده‌های مرکزی آرم یک هوش مصنوعی ابرکامپیوتری بر طبق به‌روزترین فناوری‌ها به وجود آورد. آرم کمبریج به مرکز تکنولوژی جهانی بدل خواهد گشت.

از طرفی آقای سیمون سگارس (Simon Segars)، رئیس شرکت آرم، در این مورد توضیح داد:

آرم و انویدیا یک هدف، چشم‌انداز و انگیزه را دنبال می‌کنند و آن دیدگاه این است که محاسبات رشته‌های کامپیوتری همه‌گیر و کم مصرف بسیاری از مشکلات جهانی را حل خواهند کرد از مشکلات پیرامون تغییرات آب و هوایی گرفته تا مراقبت‌های بهداشتی، کشاوری و تحصیلی. رسیدن به این چشم‌انداز نیازمند رویکردهای جدید در قبال رشته‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است و در کنار این ما باید تعهد بلند مدت نسبت به تحقیقات و توسعه‌ها داشته باشیم.

همچنین شرکت انویدیا تایید کرد که آرم به مدل “مجوز آزاد” (Open-Licensing) خود ادامه می‌دهد در حالی که بی‌طرف بودن خود در بخش انتخاب مشتریان که عامل موفقیتشان است را نیز حفظ می‌کند.

لازم به ذکر است که این قرارداد باید توسط تنظیم‌کننده‌هایی در انگلستان، چین، اتحادیه‌ی اروپا و آمریکا نیز تایید شود که البته ۱۸ ماه به طول خواهد انجامید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + سه =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟