دانلود بازی اندروید Sniper 3D Assassin
دانلود بازی اندروید Sniper 3D Assassin
مرداد ۲۰, ۱۳۹۹
دانلود بازی اندروید روبو بلستر ROBO BLASTER
دانلود بازی اندروید روبو بلستر ROBO BLASTER
مرداد ۲۰, ۱۳۹۹

شرکت مایکروسافت در طرح روی جلد عناوین کنسول نسل آینده‌اش تغییر ایجاد کرد

شرکت مایکروسافت

به نظر می‌رسد که همه‌ی برنامه‌ها برای کنسول اکس‌باکس سری اکس به هیچ وجه خشک و غیرمتغیر تنظیم نشده‌اند. حتی اگر کنسول نسل بعدی تنها چند ماه تا تاریخ انتشارش فاصله داشته باشد ، همچنان مایکروسافت به خواسته‌ی طرفداران گوش می‌دهد و تغییراتی ایجاد خواهد کرد. تصاویر اخیر نشان می‌دهد که این شرکت بعد از دریافت تعداد زیادی از شکایت طرفداران، باعث شده است تا در باکس‌آرت‌های بازی‌های این کنسول عبارت “optimized for Xbox Series X” از جلوی کاور حذف شود.

روند دنیای بازی‌های ویدئویی در چند دهه‌ی گذشته تغییر بسیاری کرده است و بازخورد جامعه از هر زمان دیگری تاثیرگذارتر شده است. واکنش به گرافیک بازی Halo Infinite اخیرا نمونه‌ای کامل از توجه توسعه دهندگان است که به منظور یافتن یک تعادل مناسب برای روند ایجاد بازی های ویدیویی ، به بازی‌بازان گوش می‌دهند. از این گذشته ، این افراد علاقه‌مند به بازی و خرید این محصولات هستند ، بنابراین منطقی است که نظر آن‌ها به تکمیل خود محصولات کمک کند. در حالی که مایکروسافت هنوز در مورد برخی موارد مانند امکان انتشار کنسول سفید رنگ اکس‌باکس سری اکس تصمیم قطعی نگرفته است، اما در سایر موارد بسیار با دست باز برخورد می‌کند. یکی از این ویژگی‌ها ، مخصوص بسته‌ی برای عناوین کنسول جدیدش است که دارای لوگویی بود که نشان می‌دهد کدام بازی برای اکس‌باکس سری اکس بهینه شده است. این نماد به عنوان یک فلش بزرگ سبز ظاهر می‌شود و بسیاری از طرفداران شکایت کرده اند که باعث شده جلوی جلوی آن خیلی به هم ریخته باشد. در حالی که باکس‌آرت قبلی محصولات اکس‌باکس نشان بزرگ را در قسمت جلوی خود نشان می‌دهد ، با تغییرات جدید ، این لوگوی سبز رنگ با ابعاد کوچکتری به پشت کاور بازی منتقل شده است.

در حالی که تئوری‌های تاریخ انتشار رسمی اکس‌باکس سری اکس بسیار متفاوت‌اند اما اطمینان بخش است که مایکروسافت مایل به سازش در برخی از جنبه های روند انتشار است. داشتن یک پوشش مناسب و جذاب ، گاهی اوقات برای موفقیت یک بازی بسیار مهم است. انتقال این نشان به عقب تضمین می‌کند که بازی‌های جدید همچنان مانند همیشه از نظر بصری جذاب خواهند بود. حتی اگر بسیاری از طرفداران به بازی های دیجیتال متمایل شده‌اند، احتمالاً همیشه بازاری وجود خواهد داشت برای کسانی که هنوز ترجیح می‌دهند بازی‌های خود را لمس و نمایش دهند. با وجود بسیاری از بازی‌بازانی که هنوز در تصمیم گیری در مورد برای خرید پلی‌استیشن ۵ یا اکس‌باکس سری اکس گیر افتاده‌اند ، گاهی اوقات می‌توان حرکات کوچکی از این دست را نشان داد که به نوبه‌ی خود منعطف عمل می‌کنند. عمل ساده گوش دادن به طرفداران می‌تواند به افزایش اعتماد به نفس بازی‌بازان هنگام انتخاب کنسول بعدی خود کمک کند. با پیش سفارشات اکس‌باکس سری اکس که احتمالاً به‌زودی شروع می‌شود، جالب خواهد بود که ببینیم مایکروسافت بیشتر از این حرکات کوچک را برای کمک به مخاطبان در پیشبرد موفقیت کنسول امکان پذیر می‌کند یا خیر.

تغییری که در کاورها ایجاد شده است را مشاهده می‌کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سیزده =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟