دانلود بازی کامپیوتر Weakless
دانلود بازی کامپیوتر Weakless
فروردین ۳۱, ۱۳۹۹
دانلود بازی MoonQuest
دانلود بازی MoonQuest
فروردین ۳۱, ۱۳۹۹

طلاعات جدیدی از شخصیت Garl در بازی Sea of Stars منتشر شد

شخصیت Garl

استودیوی سابوتاژ (Sabotage Studio) به تازگی اطلاعات جدیدی را از شخصیت قابل بازی Garl، «آشپز-جنگجو»، در بازی Sea of Stars به اشتراک گذاشته است.

Sea of Stars یک بازی نقش آفرینی نوبتی الهام گرفته شده از عناوین قدیمی این سبک است که پیش درآمد بازی The Messenger نیز محسوب می‌شود. پروژه‌ی جدید سابوتاژ در نهایت موفق شد با جمع آوری مبلغ ۱/۴ میلیون دلار کانادا به تمام اهداف تعیین شده‌ی توسعه دهندگان برسد. علاوه بر این، مدتی پیش تایید شد که آقای یاسونوری میتسودا (Yasunori Mitsuda)، آهنگساز مشهور عناوینی نظیر مجموعه‌های Xeno و Chrono، وظیفه‌ی ساخت موسیقی‌های Sea of Stars را برعهده خواهد داشت.

حال به تازگی توسعه دهندگان تصمیم گرفته‌اند تا بازی‌بازان را با شخصیت Garl آشنا کنند.

Garl یک پسر معمولی بوده و فاقد قدرت‌های خاص است. او همسن Valere و Zale است و این سه نفر با همدیگر بزرگ شده و بهترین دوستان یکدیگر محسوب می‌شوند. از دید Garl، ماجراجویی یعنی به چالش کشیدن خودش برای آماده کردن غذا‌های خوشمزه و همچنین چشیدن طعم تمام چیز‌هایی که در زندگی وجود دارند. Garl در کودکی چشم چپش را در حین مبارزه با یک هیولا از دست داد و این موضوع به او یادآوری کرد مردم عادی نباید با هیولا‌ها درگیر شوند.

در حین نبرد، Garl یک مبارزه مدافع است که همیشه می‌خواهد از دوستانش محافظت کند. خارج از مبارزه، Garl به دنبال مواد کمیاب می‌گردد تا برای دوستانش غذا آماده کرده و روحیه‌ی آن‌ها را تقویت کند.

در ادامه می‌توانید برخی از تصاویر منتشر شده را تماشا کنید:

بازی Sea of Stars در سال ۲۰۲۲ میلادی برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + پانزده =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟