بازی‌های کنسول پلی‌استیشن ۵
صفحات مربوط به بازی‌های کنسول پلی‌استیشن ۵ در و‌ب‌سایت پلی‌استیشن راه‌اندازی شدند
شهریور ۱۶, ۱۳۹۹
بازی POSTAL: Brain Damaged
بازی POSTAL: Brain Damaged معرفی شد
شهریور ۱۶, ۱۳۹۹

دانلود عکس بازی مافیا با کیفیت فول اچ دی

عکس بازی مافیا

در این مطلب عکس بازی مافیا و گالری تصاویر بازی مافیا Mafia را با کیفیت بالا Full HD برای دانلود قرار داده ایم. شما می توانید بازی گروهی مافیا شب را از لینک های زیر خریداری کنید. بیشتر بخوانید :…

در این مطلب عکس بازی مافیا و گالری تصاویر بازی مافیا Mafia را با کیفیت بالا Full HD برای دانلود قرار داده ایم. شما می توانید بازی گروهی مافیا شب را از لینک های زیر خریداری کنید.

بیشتر بخوانید : آموزش بازی مافیا (مافیا شب)

بازی مافیا شب یک بازی گروهی است که افراد مختلف دور هم جمع می شوند و با تعیین نقش برای اعضا و انتخاب یک نفر به عنوان گرداننده بازی که به عنوان خدای بازی شناخته می شود، جریان بازی را پی می گیرند.

در این بازی گروهی عده ای به عنوان شهروند و عده ای به عنوان مافیا معرفی خواهند شد و در عین حال کاراکترهای خاصی نیز از جمله کارگاه، دکتر، تک تیرانداز و سایر نقش ها حضور خواهند داشت که همگی به عنوان شهروند شناخته می شوند.

در دنیای بازی های کامپیوتری هم بازی مافیا نسخه های 1 و 2 و 3 وجود دارد که بعضی از عکس های بازی را در این مطلب مشاهده می کنید.

سری بازی های مافیا کامپیوتر هم از محبوبیت خاصی در بین گیمرها برخوردار هستند.

Mafia, also known as Werewolf, is a social deduction game, created by Dimitry Davidoff in 1986. The game models a conflict between two groups: an informed minority, and an uninformed majority. At the start of the game, each player is secretly assigned a role affiliated with one of these teams


دیدگاه ها بسته شده است

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟