بازی Factorio
نسخه‌ی اصلی بازی Factorio برروی رایانه‌های شخصی منتشر شد
مرداد ۲۵, ۱۳۹۹
بازی Eastern Exorcist
تریلر زمان عرضه‌ی نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Eastern Exorcist منتشر شد
مرداد ۲۵, ۱۳۹۹

تاریخ انتشار بازی Tears of Avia مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Tears of Avia

استودیوی پی‌کیوب (PQube) که در گذشته به معرفی بازی Tears of Avia پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را تعیین کرد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری هشت دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Tears of Avia را باید عنوانی اکشن دانست که در آن باید ضمن انتخاب شخصیت دلخواه، یک تیم قدرتمند را تشکیل داده و با سایر رقبا مبارزه کنید. از ویژگی‌های مثبت این بازی باید به وجود سلاح‌ها و مهارت‌های متنوع اشاره کرد که احتمالا باعث استقبال بازی‌بازان خواهد شد. به نقل از تیم سازنده، نکات فراوانی هم برای کشف در بازی هست که نباید به راحتی از آن‌ها عبور کرد. گفتنی است که دو استودیوی کوکواسکوییکی (CooCooSqueaky) و پی‌کیوب به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده داشته‌اند.

بازی Tears of Avia قرار است در تاریخ ۴ مهر ۱۳۹۹ (۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. هنوز اطلاعات دیگری در مورد این بازی در دست نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی از سوی سازندگان و ناشر آن باشیم. در پایان می‌توانید ویدئوی هشت دقیقه‌ای از گیم‌پلی Tears of Avia را تماشا و دریافت کنید.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − شش =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟