پلی‌استیشن VR
شرکت سونی به سرمایه‌گذاری خود برروی پلی‌استیشن VR ادامه خواهد داد
شهریور ۱۰, ۱۳۹۹
Sherlock Holmes: Chapter One
دو تریلر جدید از بازی Sherlock Holmes: Chapter One منتشر شد
شهریور ۱۰, ۱۳۹۹

انتشار بسته الحاقی برای بازی Street of Rage 4 تایید شد

بازی Street of Rage 4

در مقاله‌ای که در که در مورد بازی Streets of Rage 4 توسط توسعه دهندگان آن استودیوی لیزارد کیوب (Lizardcube) و ناشرش دوتمو (Dotemu) ارسال شده بودد، تأیید کردند که بسته الحاقی برای عنوان Streets of Rage 4 دریافت خواهیم کرد.

استودیوها در طی AMA که در Reddit برگزار شد به این سوال و سایر موارد پاسخ دادند. در زیر خلاصه ای از اطلاعات ارائه شده توسط دوتمو در مورد AMA از مقاله ارائه شده است:

توسعه دهندگان در دوتمو ایده‌های بسیاری در مورد اینکه چه چیزی را به بازی اضافه کنند دارند، اما هنوز در مورد چیز خاصی تصمیم گیری نشده است. اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چه چیزهایی و چه زمانی به‌زودی منتشر خواهد شد، اما در حال حاضر آن‌ها همچنین به آنچه طرفداران می‌خواهند گوش می‌دهند. تیم توسعه همچنان در حال رفع اشکال و بهینه سازی بخش آنلاین هستند، اما حل مجدد اشکالات آنلاین دشوار است و مدتی طول می‌کشد. دوتمو در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است درباره‌ی دنباله‌ی جدیدی بحث شود یا این بازی احیای یکبار مصرف است، پاسخ داد که در حال حاضر، توسعه و افزودن محتوا به Streets of Rage 4 ادامه خواهد داشت. گفته شده که هنوز سه پروژه دیگر در دوتمو وجود دارد که معرفی نشده‌اند، که توسط تیم‌های دیگر توسعه یافته است. فروش و بررسی بیش از انتظارات دوتمو بوده است. در حال حاضر یک پچ متعادل کننده در حال انجام است و اکسل قوی‌تر خواهد شد.

در حالی که تأیید محتوای اضافی همیشه برای یک بازی مورد استقبال قرار می‌گیرد ، اما ماهیت تا حدی مبهم آنچه و چه زمانی آن محتوا را دریافت خواهیم کرد، یک امر منفی است. اما خبر خوبی است که توسعه دهندگان در حال گوش دادن به بازخورد طرفداران هستند و بدیهی است که سخت کار می‌کنند تا مطمئن شوند محتوایی که دریافت می‌کنیم ارزش انتظار را دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟