بازی کامپیوتر Broken Lines
بازی کامپیوتر Broken Lines
اسفند ۱, ۱۳۹۸
بازی Biomutant
بازی Biomutant کماکان در دست ساخت است
اسفند ۱, ۱۳۹۸

بازی Session بهار سال ۲۰۲۰ برای ایکس باکس عرضه خواهد شد

بازی Session

تاریخ انتشار نسخه‌ی ایکس باکس بازی Session باری دیگر تا بهار سال ۲۰۲۰ میلادی تاخیر خورد.

 بااین‌حال به‌تازگی و در جدید‌ترین اخبار بازی، استودیو Crea-ture واقع در مونترال با انتشار توییتی اطلاعات بیشتری درباره‌ی زمان انتشار بازی Session برای ایکس‌باکس وان منتشر کرد. آن‌ها اعلام کردند که برای کمک در عرضه‌ی پورت این بازی برای ایکس‌باکس با استودیو مستقل Illogika همکاری خواهند کرد. استودیو Illogika به‌طور کامل روی بخش کنسول متمرکز خواهد بود و در همین حین استودیوی کریچر (Crea-ture Studios) روی به‌روز رسانی ساخت این بازی روی پی سی کار خواهد کرد.

از آنجا که از ما خواسته‌اید تا درباره‌ی فرایند ساخت نسخه‌ی ایکس باکس بازی Session شفاف‌تر عمل کنیم، ما تصمیم گرفتیم تا بالاخره سکوت استودیویی را بشکنیم تا اطلاعاتی را درمورد روند ساخت این بازی و دلیل افزایش تیم سازنده با شما به اشتراک بگذاریم. ما برای سریع‌تر شدن روند ساخت پورت بازی Session برای ایکس‌باکس با یک استودیو به‌نام Illogika همکاری کردیم تا یک تیم کامل را برای ساخت نسخه‌ی ایکس‌باکس بازی کنار خود داشته باشیم. به دلیل گسترش توسعه دهندگان این بازی، ما اکنون یک جدول زمانی قطعی برای عرضه‌ی نسخه‌ی ایکس‌باکس بازی Session در بهار سال ۲۰۲۰ میلادی داریم.

آن‌ها همچنین در دیسکورد (Discord) در این رابطه اعلام کردند:

ما با یک استودیوی با تجربه به‌نام Illogika همکاری کرده‌ایم و آنها با ما در ساخت نسخه‌ی ایکس‌ باکس همکاری خواهند کرد! این همکاری به ما کمک می‌کند که بتوانیم بازی Session را سریع‌تر به ایکس‌باکس‌های شما بیاوریم. اکنون در حالی که ما همچنان روی پیشرفت و ساخت Session متمرکز هستیم، یک تیم اختصاصی نیز داریم که روی نسخه‌ی ایکس‌باکس این بازی کار خواهد کرد!

بازی Session هم‌اکنون به‌صورت Early Access برای پی‌ سی در دسترس است و همچنین نسخه‌ی ایکس‌باکس وان این بازی نیز در بهار ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟