تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Biomutant
تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Biomutant منتشر شد
تیر ۵, ۱۳۹۹
موسیقی‌های بازی The Last of Us Part 2
موسیقی‌های بازی The Last of Us Part 2
تیر ۵, ۱۳۹۹

شایعه: بازی Resident Evil 4 Remake شامل محتویات جدید داستانی خواهد شد

بازی Resident Evil 4 Remake

بر اساس‌ گزارش‌ها و شایعه‌های مختلف، یک بازسازی کامل از عنوان Resident Evil 4 در مراحل اولیه‌ی ساخت قرار دارد که البته به این زودی‌ها شاهد رونمایی از آن نخواهیم بود. طبق جزئیات جدید فاش شده از سوی یک منبع داخلی با نام داسک‌گالم (Dusk Golem)، سازندگان این اثر قصد دارند محتویات جدید داستانی را به این بازی اضافه کنند تا به مخاطبین قدیمی نیز حس تازگی القاء شود. بنابراین کپ‌کام (Capcom) به غیر از تحول در کیفیت گرافیکی، قصد ایجاد دگرگونی در روایت را نیز دارد و مطمئناََ گیم‌پلی نیز مدرن‌تر و دستخوش تغییر خواهد شد.

اگر بخواهیم دقیق‌تر به گزارش جدید منتشر شده نگاه کنیم، بازسازی مذکور همچنان در هسته‌ی اصلی روایت خود همان داستان قدیمی را دارد اما محتوای جدیدی نیز به آن اضافه شده است. داسک‌گالم جزئیات بیشتری در مورد تغییرات برنامه‌ریزی شده منتشر نکرد اما متذکر شد که یکی از ارکان تغییرات داستانی شخصیت Dr. Salavador خواهد بود. او در این باره گفت:

بله، داستان بازی قسمتی است که قصد دارند به شکل گسترده‌ای آن را بسط دهند … یک مورد شانسی که می‌توانم وارد بحث کنم شخصیت Dr. Salavador است. آیا به این فکر کرده‌اید که هدف او چیست و چه اتفاقاتی برای او افتاده است؟ خب، آماده‌‌‌ی درگیری بیشتر با این شخصیت و اتفاقات رخ داده برای او باشید.

منبع داخلی ذکر شده در توییت دیگری به این نکته اشاره کرد که این بازسازی جاه‌طلبانه‌تر و عظیم‌تر از Resident Evil 2 Remake و Resident Evil 3 Remake خواهد بود. او در این باره توضیح داد:

خب، آخرین سوال در مورد RE 4 Remake را جواب می‌دهم و برای چند ماه در مورد چیزی صحبت نخواهم کرد. الآن زمان صحبت کردن در مورد این اثر نیست چرا که امکان تغییر خیلی از جزئیات وجود دارد اما این را می‌گویم که RE4 باعث ایجاد انقلابی در این سری و به طور کلی بازی‌های ویدیویی شد و به همین دلیل توسعه‌ی بازسازی اساسی آن درست همانند بازسازی‌های نسخه‌ی دوم و سوم و یا حتی مانند بازی اصلی باعث دستیابی به موفقیت‌های نسخه‌ی اولیه نمی‌شود. بیش از این صحبت نمی‌کنم ما حداقل یک سال تا رونمایی رسمی فاصله داریم.

داسک‌گالم قبل از این به صحبت درباره‌ی بزرگی تیم توسعه‌ی این بازی پرداخته بود. طبق گفته‌های قبلی او، این تیم از سایر تیم‌هایی که در ساخت Resident Evil 2 Remake و Resident Evil 3 Remake مشارکت داشتند بزرگ‌تر است و استودیوی ام-تو (M-Two) از پشتیبانی توسعه‌دهندگان بازسازی شماره‌ی دوم و Devil May Cry 5 نیز بهره‌مند خواهد بود.

همان‌طور که می‌بینید، این منبع داخلی به فاصله‌ی یک ساله تا رونمایی از این اثر اشاره می‌کند که گزارش عرضه‌ی آن در سال ۲۰۲۲ را تایید می‌کند. بر اساس صحبت‌های قبلی، داسک‌گالم باور دارد این باز‌سازی تا حد زیادی بحث‌برانگیز خواهد بود و شرکت کپ‌کام در مورد تزریق ایده‌های مدرن و جدید به این اثر هیچ ترسی ندارد.

آقای شینجی میکامی (Shinji Mikami)، سازنده‌ی عنوان رزیدنت ایول ۴ (Resident Evil 4)، نیز اعلام کرده بود اگر ریمیک احتمالی این عنوان به بازی خوبی تبدیل شود، با تصمیم کپ‌کام (Capcom) مبنی بر ساخت بازسازی کامل این اثر هیچ مخالفتی نخواهد داشت.

اگرچه داسک‌گالم در گذشته اطلاعات صحیحی را منتشر کرده است و جزئیات فاش شده از سوی او در مورد Resident Evil 8: Village نیز صحت داشتند اما تا زمانی که تیم سازنده و شرکت کپ‌کام جزئیاتی را از این اثر منتشر نکنند گزارش‌های به گوش رسیده در حد یک شایعه اعتبار دارند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟