دانلود بازی کامپیوتر nStations نسخه DARKSiDERS
دی ۲۱, ۱۳۹۸
دانلود بازی BSL Winter Games Challenge نسخه SIMPLEX
دی ۲۱, ۱۳۹۸

بازی Resident Evil 2 بهترین بازی سال ۲۰۱۹ متاکریتیک به انتخاب کاربران شد

بازی Resident Evil 2 بهترین بازی سال ۲۰۱۹ متاکریتیک به انتخاب کاربران شد

فهرست بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ با رأی‌گیری کاربران سایت متاکریتیک اعلام شد و طبق این فهرست بازی Resident Evil 2 بهترین بازی ۲۰۱۹ شد.

۲۵۱

سال ۲۰۱۹ یکی از بزرگترین سال‌ها برای صنعت بازی‌های ویدیویی بود. در سال ۲۰۱۹ جریان تقریباً ثابتی از انتشار بازی‌های ویدیویی را شاهد بودیم؛ ترکیبی از بازی‌های بازسازی شده، IPهای جدید و بازگشت سری‌های قدیمی. به‌نظر می‌رسد که در سال گذشته میلادی منتقدان و طرفداران احساس مشترکی نسبت‌به یک بازی ترسناک داشته‌اند.

بازی Resident Evil 2 در اوایل سال ۲۰۱۹ منتشر شد. از آن زمان تاکنون که وارد سال ۲۰۲۰ روی مخاطبین خود تأثیر زیادی گذاشته است، به‌طوری که کاربران سایت متاکریتیک نیز این بازی را به‌عنوان بهترین بازی سال ۲۰۱۹ انتخاب کرده‌اند.Resident Evil 2 در کنار بازی Disco Elysium بیشترین امتیاز با با میانگین نمره ۹۱ از ۱۰۰ را کسب کرده است. با این تفاوت که بازی Resident Evil 2 در صدر این فهرست قرار گرفته و بازی Disco Elysium رتبه ۱۱ را کسب کرده کرده است. شما می‌توانید از طریق این لینک، فهرست کامل بازی‌ها را مشاهده کنید.

امیدوار هستیم که بازی Resident Evil 3 Remake نیز به‌همین صورت با انتشار خود نظر طرفداران را به خود جلب کند. بازی Resident Evil 3 در تاریخ ۱۵ فروردین ۹۸ برای پلتفرم‌های پلی‌ استیشن ۴، ویندوز و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 9 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟