Immortals
نام بازی Gods and Monsters به Immortals: Fenyx Rising تغییر پیدا کرد
شهریور ۱۳, ۱۳۹۹
بازی Persona 4
به‌روزرسانی برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Persona 4 منتشر شد
شهریور ۱۳, ۱۳۹۹

نسخه‌ی آزمایشی بازی Marvel’s Avengers بیشترین مقدار دانلود در تاریخ پلی‌استیشن را داشته است

بازی Marvel’s Avengers

طبق برخی اطلاعات جدید بازی Marvel’s Avengers از شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) از نظر تعداد بازی‌باز یک مرحله‌ی آزمایشی آمار بسیار فوق‌العاده‌ای داشت.

طی یک ماه گذشته در مورد بازی Avengers صحبت‌های زیادی شده است. در حالی که بسیاری از نقدها در مرحله‌ی پیش از بازی کاملاً متفاوت بود، به‌نظر می‌رسد بحث کلی درباره‌ی این عنوان باعث شده است که بسیاری از افراد مایل به بررسی آن باشند. در واقع تا حدی که نسخه‌ی آزمایشی Marvel’s Avengers توانست برخی از رکوردها را بشکند. امروز توسط ناشر اسکوئر انیکس اعلام شد، که نسخه‌ی آزمایشی بازی Marvel’s Avengers که در طی چندین نوبت در طول ماه آگوست در دسترس قرار گرفته است، آمار بیشترین میزان دانلود نسخه‌ی آزمایشی در کل تاریخ پلی‌استیشن را در اختیار دارد. اگرچه ممکن است چنین موضوعی را برای کسانی که نسخه‌های رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس را در اختیار دارند می‌توان گفت، اما کاربرانپلی‌استیشن ۴ به‌وضوح علاقه‌ی کافی داشتند که این عنوان را از قبل سفارش دهند تا آن را رد کنند یا در آخر هفته‌ی نسخه‌ی آزمایشی رایگان به بازی بپردازند. در هر صورت، این بازی قبلاً در مرحله‌ی آزمایشی خود بازخورد خوبش را گرفته است.

این موضوع صرفا به معنای آن نیست که موفقیت توسط اسکوئر انیکس و کریستال داینامیکز (Crystal Dynamics) را تأکید کنیم، اما این خبر نیز چندان تکان دهنده نیست. با توجه به اینکه آمار حدودی مخاطبان کنسول پلی‌استیشن ۴ در حال حاضر در کل جهان ۱۱۰ میلیون نفر است، کاملاً طبیعی به نظر می‌آید که افراد بیشتری بتوانند این نسخه‌ی آزمایشی را تجربه کنند. به‌علاوه بازی Marvel’s Avengers جذابیت بسیار گسترده‌ای دارد و طبیعتاً با توجه به این واقعیت که این بازی مربوط به سری Avengers است، چشم‌های بیشتری به آن جلب شده‌اند.بازی Marvels’s Avengers، در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، و پلتفرم‌های گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه‌های مربوط به کنسول‌های نسل بعدی این بازی هم در تاریخ نامعلومی منتشر خواهند شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟