بازی FIFA 21
الکترونیک ‌آرتس نگاه ویژه‌ای به بخش Career بازی FIFA 21 دارد
مرداد ۶, ۱۳۹۹
دانلود بازی واقعیت مجازی Space Battle VR
دانلود بازی واقعیت مجازی Space Battle VR نسخه VREX
مرداد ۶, ۱۳۹۹

بازی Halo Infinite شروع برنامه‌ای ۱۰ ساله برای این سری خواهد بود

بازی Halo Infinite

به گفته‌ی استودیو ۳۴۳، بازی Halo Infinite آغاز کننده‌ی روند آینده‌ی این استودیو خواهد بود. این بازی تا آینده‌ی نزدیک، تنها عنوان مستقل آن‌ها خواهد بود.

کریس لی (Chris Lee)، رئیس استودیوی ۳۴۳، به تازگی در یک مصاحبه از برنامه‌هایشان برای سری Halo صحبت کرده است. به گفته‌ی او، عنوان Infinite “شروع ۱۰ سال پیش‌رو” این سری محسوب می‌شود. به عبارت دیگر، حداقل تا آینده‌ی نزدیک نباید منتظر بازی‌هایی مثل Halo Infinite 2, 3 یا ۴ باشید.

Halo Infinite شروع کننده‌ی روند و پلتفرم ما برای آینده است. ما می‌خواهیم Infinite با گذشت زمان بزرگ‌تر شود؛ نه اینکه مثل گذشته نسخه‌های جدید با شماره‌های مختلف از آن منتشر شود. قصد ما از ساخت بازی Infinite برای شروع ۱۰ سال آینده‌ی Halo است که در طی زمان به کمک طرفداران آن را می‌سازیم.

البته این به معنی لایو سرویس بودن Halo Infinite نیست؛ اما‌ می‌توان انتظار افزوده شدن به داستان بازی و پیشرفت‌های فنی را داشت. به عنوان مثال افزوده شدن رهگیری پرتو (Ray Tracing) بعد از انتشار رسمی.

بازی Halo Infinite در تعطیلات آخر سال جاری میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و سری اکس عرضه خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟