Idle Realm Builder
دانلود بازی اندروید شبیه ساز ساخت قلمرو Idle Realm Builder v1
مرداد ۲۵, ۱۳۹۹
تاریخ انتشار بازی Tears of Avia
تاریخ انتشار بازی Tears of Avia مشخص شد
مرداد ۲۵, ۱۳۹۹

نسخه‌ی اصلی بازی Factorio برروی رایانه‌های شخصی منتشر شد

بازی Factorio

پس از گذشت چند سال، سازندگان Factorio این بازی را از حالت دسترسی زودهنگام خارج کرده و نسخه‌ی اصلی آن را در اختیار بازی‌بازان قرار دادند. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این خصوص باشید.

عناوین شبیه‌سازی و استراتژی محور همیشه نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و عده‌ی زیادی همواره به تجربه‌ی آن‌ها می‌پردازند. Factorio نیز یکی از همین بازی‌ها است که به مدت هشت سال در حالت دسترسی زودهنگام و یا نسخه‌ی آلفا در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته بود. در این بازی آیتم‌ها و امکانات بی شماری در اختیارتان قرار می‌گیرد تا از آن‌ها بهترین استفاده را داشته و زمین‌تان را مدیریت کنید. گفتنی است که استودیوی ویوب سافت‌ور (Wube Software) وظیفه‌ی ساخت و انتشار این عنوان را به عهده داشته است.

نسخه‌ی اصلی بازی Factorio هم‌اکنون به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی رسیده و علاوه‌بر امکانات قبلی، ویژگی‌های تازه‌‌ی دیگری هم به آن اضافه شده است تا بیشتر از قبل رضایت طرفداران را جلب کند. تیم سازنده نیز به دلیل حمایت چند ساله‌ی بازی‌بازان از این بازی، از آن‌ها تشکر کرده و قول عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های بیشتری را در آینده‌ی نزدیک داده است. البته بد نیست بدانید که این نسخه ابتدا قرار بود در ماه سپتامبر منتشر شود، اما ویوب سافت‌ور ترجیح داد تا برنامه‌های خود را در این زمینه تغییر دهد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون Factorio، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هشت =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟