تاریخ انتشار بازی Tears of Avia
تاریخ انتشار بازی Tears of Avia مشخص شد
مرداد ۲۵, ۱۳۹۹
نمرات بازی Felix the Reaper
نقدها و نمرات بازی Felix the Reaper
مرداد ۲۵, ۱۳۹۹

تریلر زمان عرضه‌ی نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Eastern Exorcist منتشر شد

بازی Eastern Exorcist

استودیوی وایلدفایر گیم (Wildfire Game) که در گذشته از انتشار نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Eastern Exorcist خبر داده بودند، امروز آن را منتشر کردند. در همین راستا، تریلر زمان عرضه‌ی این عنوان به دست بازی‌بازان رسیده است که در پایان می‌توانید شاهد آن باشید.

Eastern Exorcist را باید عنوانی اکشن و ماجراجویی دانست که در آن باید کنترل یک جن گیر را به عهده گرفته و با شمشیری که در اختیار دارید، تمام دشمنان را از بین ببرید. چندی پیش نیز دمویی از این بازی برروی رایانه‌های شخصی منتشر شد و به بازی‌بازان اجازه می‌داد تا از برخی قسمت‌ها و مراحل بازی به صورت رایگان بهره ببرند. گفتنی است که دو استودیوی وایلدفایر گیم و بیلی‌بیلی (BiliBili) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را عهده‌دار هستند.

بازی Eastern Exorcist امروز به صورت دسترسی زودهنگام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده است. همان‌طور که گفته شد، ویدئویی در این خصوص در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام کنید. همچنین بد نیست بدانید که این اثر برروی پلی‌استیشن ۴ نیز در راه است که باید دید در چه تاریخی عرضه خواهد شد.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟