بازی Crysis Remastered
فهرست اچیومنت‌های بازی Crysis Remastered منتشر شد
تیر ۲۹, ۱۳۹۹
موتور گرافیکی Unreal Engine 5
استفاده از موتور گرافیکی Unreal Engine 5 باعث افزایش حجم بازی‌ها خواهد شد
تیر ۲۹, ۱۳۹۹

بازی Crysis Enhanced Edition به‌صورت رایگان برای دانلود قرار گرفت

بازی Crysis Enhanced Edition

ماه گذشته، خبری مبنی بر ساخت حالتی برای تعمیرات اساسی گرافیکی جدید برای اولین بازی سری Crysis یعنی Crysis Enhanced Edition در جریان قرار گرفته است. این مودسازی در ابتدا به صورت کم سر و صدا در حال انجام بود و ما خوشحالیم که امروز گزارش می‌دهیم که سرانجام Crysis Enhanced Edition در نهایت برای دانلود در دسترس عموم است.

Crysis Enhanced Edition دارای تغییرات بهتری در آب و ذرات غنی‌تر است. تیم سازنده‌ی این مد گرافیکی ریمستر استودیو (Remaster Studio)، همچنین به‌منظور بهبود تصویری بازی، نور غیرمستقیم آسمان و مه را اضافه کرده است. نه تنها این مورد، بلکه نور را برای همه‌ی مناطق داخلی اصلاح کرده‌اند. علاوه بر این، Crysis Enhanced Edition دارای بازتاب‌ها برای آب ، سایه‌های چمن و شبیه سازی مواد بهبود یافته است. همچنین دارای سایه‌های ابر ، بازتاب‌های اقیانوس به صورت Real Time و Edge AA بهبود یافته است. متأسفانه ، این تیم بافت‌های ۴K / 8K خود را منتشر نکرده‌اند. در عوض ، نسخه‌ی عمومی Crysis Enhanced Edition از بافت‌های Rygels Textures ، HD Grass ، Maximum Immersion Textures و بافت‌های وانیلی با اندازه بالا (۴ برابر) استفاده می‌کند. این تیم بار دیگر بافت‌های با کیفیت و خاص خود را قرار داده است.

از قضا ، تمام پیشرفت‌های گرافیکی فوق الذکر همان چیزی است که کرایتک (Crytech) برای نسخه‌ی بازسازی رسمی Crysis بعدی خود به‌نمایش گذاشت. Crysis Enhanced Edition می‌تواند و به احتمال فراوان به لطف بافت‌های جدید و با کیفیت بالا ، بهتر از Crysis Remaster به‌نظر برسد. همان‌طور که نشان دادیم ، بافت‌های Crysis Remaster مشابه‌ی نسخه‌های اصلی هستند. بنابراین ، مگر اینکه کرایتک بیشتر تلاش کنند. این حالت رایگان بهتر از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Crysis Remaster به‌نظر می رسد. در ادامه تریلری از این عنوان را مشاهده نمایید.

توجه داشته باشید که Crysis Enhanced Edition حدود ۱۰ گیگابایت دارد. بنابراین بله ، مطمئن شوید که قبل از نصب آن ، فضای کافی دارید. می‌توانید این عنوان را از اینجا دانلود کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + دوازده =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟