Fast and Furious Crossroads
تاریخ انتشار بازی Fast and Furious Crossroads مشخص شد
خرداد ۸, ۱۳۹۹
دانلود بازی Cultist Simulator: The Exile
دانلود بازی Cultist Simulator: The Exile
خرداد ۸, ۱۳۹۹

تاریخ عرضه‌ی بازی کلاسیک Tengai برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی مشخص شد

Tengai

به تازگی کمپانی بازی‌سازی سی‌تی کانکشن (City Connection) در خبری رسمی اعلام کرد بازی اکشن و مبارزه‌ای کلاسیک Tengai که توسط استودیوی سایکو (Psikyo) در سال ۱۹۹۶ تحت عنوان Samurai Aces Episode II: Tengai توسعه یافته است را در تاریخ ۲ تیر ماه ۱۳۹۹ (۲۲ ژوئن ۲۰۲۰) برروی فروشگاه استیم (Steam) عرضه خواهد کرد و بازی‌بازان علاقه‌مند می‌توانند این بازی نوستالژی را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی خود تجربه کنند. همچنین شرکت سی‌تی کانکشن اعلام نمود که این بازی از هر دو زبان و دوبله‌ی ژاپنی و انگلیسی بهره خواهد برد.

در واقع عنوان مبارزه‌ای Tengai ششمین بازی از مجموعه عناوین کلاسیک استودیوی سایکو خواهد بود که برروی فروشگاه استیم منتشر می‌شود. اولین بازی از این مجموعه تحت عنوان Strikers 1945 بود که در ماه آوریل برروی فروشگاه استیم منتشر گردید. پس از این بازی چهار عنوان کلاسیک و قدیمی Gunbird ،Samurai Aces و Strikers 1945 II به این فروشگاه آمدند تا بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی را با مجموعه‌ای ارزشمند از بازی‌های خاطره‌انگیز گذشته سرگرم سازند. به گفته‌ی شرکت سی‌تی کانکشن استقبال بازی‌بازان از عناوین منتشر شده تاکنون فراتر از انتظارات بوده و احتمال دارد در آینده عناوین بیشتری را نیز برروی پلتفرم رایانه‌های منتشر کنند.

عنوان اکشن، مبارزه‌ای، پلتفرمر و تیراندازی Tengai را می‌توان یکی از عجیب‌ترین بازی‌های تیراندازی ژاپنی دانست که تاکنون منتشر شده‌اند. نسخه‌ی اصلی این بازی در سال ۱۹۹۶ عرضه شده است و هم‌اکنون بازی‌بازان می‌توانند نسخه‌ی کمی به‌روزشده‌ی آن را از فروشگاه استیم دریافت کنند. در این نسخه از بازی Tengai شکل تکامل یافته‌ای از مکانیسم‌ها و قابلیت‌های تیراندازی استودیوی سایکو را می‌توان مشاهده کرد. این بازی دارای مراحل تصادفی و منحصر به فرد، باس‌فایت‌های فراوان که گاهی به صورت ناگهانی از خارج کادر وارد مراحل می‌شوند، مبارزات نفس‌گیر و هیجان‌انگیز و برخی قدرت‌های ویژه‌ی شخصیت‌های بازی خواهد بود که با گرافیک و کنترل کلاسیک می‌توانند برای بازی‌بازان قدیمی جذاب ظاهر شوند.

در این عنوان Tengai اختیارات زیادی دارید تا تمام موارد از کنترل بازی گرفته تا تعداد جان‌های خود، درجه‌ی سختی دشمنان، امکان بازگشت به روند بازی و بسیاری از موارد دیگر را تنظیم کنید تا در نهایت خود را با چالش‌های فراوانی که در این بازی مشاهده خواهید کرد، محکی جدی بزنید. همچنین استودیوی سازنده‌ اعلام کرد که سیستم رده‌بندی آنلاین نیز برای این بازی در نظر گرفته شده است تا بازی‌بازان به رقابت بپردازند و به برترین مبارز این سری تبدیل شوند.

قهرمانان و شخصیت‌های درون بازی شامل پنج نفر می‌شوند که در تمامی بخش‌ها چه از نظر مبارزه و چه از نظر کنترل و قدرت‌های مخصوص کاملا متفاوت و منحصر به فرد خلق شده‌اند. این قهرمانان به ترتیب با نام‌های Miko دوشیزه‌ی پرخاش‌گر، Junis دختر نینجا با موهای زرد، Tengai راهب چابک، Sho شمشیر انتقام و Katana سامورایی قاتل شناخته می‌شوند. بازی‌بازان در این عنوان قادر خواهند بود تا قدرت شخصیت‌های مورد علاقه‌ی خود را ارتقا دهند، توانایی‌های ویژه‌ای برای آن‌ها کسب کنند و آن‌ها را با برخی تجهیزات به مانند بمب‌ها برای از بین بردن گروهی دشمنان و تیر‌های قدرتمند برای از بین بردن باس‌فایت‌ها مجهز سازند.

همانطور که اعلام شد بازی مبارزه‌ای و تیراندازی Tengai در تاریخ ۲ تیر ماه ۱۳۹۹ (۲۲ ژوئن ۲۰۲۰) برروی فروشگاه استیم (Steam) عرضه خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + هشت =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟