بازی Asterix & Obelix XXL Romastered
بازی Asterix & Obelix XXL Romastered معرفی شد
مرداد ۸, ۱۳۹۹
فهرست تروفی‌های بازی Crisis VRigade 2
فهرست تروفی‌های بازی Crisis VRigade 2 منتشر شد
مرداد ۸, ۱۳۹۹

بازی‌های رایگان ماه آگوست اکس‌باکس لایو معرفی شدند

اکس‌باکس لایو

شرکت مایکروسافت به تازگی بازی‌های رایگان سرویس اکس‌باکس لایو گلد را معرفی کرده است. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی مختصر به این عناوین داشته باشیم.

اولین بازی که قرار است در ماه آگوست برای دارندگان سرویس اکس‌باکس لایو گلد و همین‌طور سرویس اکس‌باکس گیم پس آلتیمیت رایگان شود، بازی Portal Knights خواهد بود؛ این عنوان از تاریخ ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ (۱ آگوست ۲۰۲۰) تا ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ برروی کنسول اکس‌باکس وان قابل دریافت خواهد بود. همچنین بازی نسل هفتمی MX Unleashed در همین بازه‌ی مشابه برای دارندگان کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ قابل دریافت و تجربه خواهد بود که دارندگان کنسول اکس‌باکس وان نیز با استفاده از قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل قبل، می‌توانند این بازی را برروی کنسول خود تجربه کنند.

در ادامه بازی نسل هشتمی Override: Mech City Brawl از تاریخ ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ (۱۵ آگوست ۲۰۲۰) تا ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ برای دارندگان دو سرویس مذکور قابل دریافت خواهد بود و در همین تاریخ مشابه نیز بازی نسل هفتمی Red Faction II برای دارندگان دو کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ و اکس‌باکس وان قابل دریافت و تجربه خواهد بود.

همچنین به این موضوع توجه داشته باشید که اگر این عناوین را در تاریخ مشخص شده دریافت کنید، برای همیشه این عناوین به لیست بازی‌های شما اضافه خواهند شد. در ادامه شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این بازی‌ها، ویدئویی که شرکت مایکروسافت برای عناوین رایگان ماه آگوست منتشر کرده است را تماشا کنید.

 

 

ظر شما در رابطه با عناوین رایگان این ماه اکس‌باکس چیست؟ با توجه به تعداد دیس‌لایک‌های این ویدئو در کانال یوتیوب (YouTube) اکس‌باکس، به نظر می‌رسد اکثر طرفداران رضایتی از عناوین رایگان پیش‌روی سرویس اکس‌باکس لایو گلد ندارند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟