بازی The Uncertain: Light at the End
نقد و بررسی بازی The Uncertain: Light at the End
مهر ۲۳, ۱۳۹۹
بازی Pac-Man Geo
تریلر جدیدی از بازی Pac-Man Geo منتشر شد
مهر ۲۳, ۱۳۹۹

تصویر جدیدی از بسته‌بندی اکس‌باکس سری اکس منتشر شد

اکس‌باکس سری اکس

به تازگی تصویر جدیدی از بسته‌بندی رسمی اکس‌باکس سری اکس منتشر شده است که نشان می‌دهد بازی Halo: Infinite، چه نقش مهمی در بازاریابی این کنسول داشته است و تاخیر آن احتمالا به ضرر کنسول نسل بعدی مایکروسافت خواهد بود.

از نظر هایپ و هیجان برای یک بازی جدید، تنها تعداد انگشت‌شماری می‌توانند با Halo: Infinite رقابت کنند. پس می‌توانید حدس بزنید که خبر تاخیر این بازی پس از نمایش گیم‌پلی آن، چقدر سر و صدا کرد و بسیاری از این خبر ناامید شدند. این در حالی بود که قرار بود برای اولین بار شاهد عرضه‌‌ی یک کنسول جدید مایکروسافت با یک Halo جدید باشیم.

به تازگی تصویر جدیدی از بسته‌بندی اکس‌باکس سری اکس منتشر شده است که برروی آن شاهد بازی Halo: Infinite هستیم. احتمالا مایکروسافت این بسته‌بندی را قبل از تاخیر بازی طراحی کرده است و می‌توانیم ببینیم که چقدر برروی Halo: Infinite به عنوان یک بازی هنگام عرضه حساب کرده بود.

بسته‌بندی اکس‌باکس سری اکس

همانطور که می‌بینید باز هم شاهد عبارت Power Your Dreams هستیم که یعنی Halo: Infinite قرار بود نشان‌دهنده‌ی قدرت واقعی این کنسول باشد. اما پس از نمایش بازی که از نظر بصری ناامیدکننده ظاهر شده بود و گرافیک آن به دستمایه‌ی شوخی‌های اینترنتی بدل شده بود، مایکروسافت تصمیم گرفت تا عرضه‌ی بازی را به تاخیر بیاندازد.

اکس‌باکس سری اکس در تاریخ ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان) به صورت جهانی عرضه خواهد شد. متاسفانه یکی از انتقادات وارد به عرضه‌ی کنسول، عدم وجود بازی‌های هنگام عرضه‌ی زیاد است و قطعا تاخیر Halo: Infinite هم کمکی به این مسئله نمی‌کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

شروع تماس
تماس با ما
سلام
چطور می توانم کمکتون کنم؟